Workshop Polita de insolvabilitate. Unde, cat si cum?

Locatie: Cafe Klein, Str. Smardan nr.11, etaj 1, Bucuresti (intrare prin Hotel Rembrandt din Centrul Vechi)

Data si ora: 21.11.2012, ora 18:30-21:00

Taxa de participare: 30 lei/persoana (taxa poate fi platita in ziua workshopului sau in avans, intr-un cont bancar si include welcome coffee)

Ce iti oferim:

• te asteptam cu un welcome coffee
  • iti oferim o scurta prezentare pe tema asigurarii de insolvabilitate
  • ii avem ca si invitati pe Elena Miron (Secretar General) si Oleg Pelivan(Consilier Juridic) din partea ANAT
  • te invitam la discutii deschise legate de polita de insolvabilitate

Printre temele ce vor fi dezbatute la workshop sunt:

• unde incheiem polita de asigurare
  • ce companii de asigurare sunt inca dispuse sa incheie astfel de asigurari
  • cat costa o asigurare impotriva insolventei agentiei de turism
  • ce se intampla cu clientii revanzatorilor in cazul falimentului touroperatorului
  • polita de asigurare cu franciza

Pentru a participa la workshop trebuie sa te inscrii pana pe 17.11.2012 pentru ca locurile sunt limitate. Workshopul este dedicat in exclusivitate agentiilor de turism si avem numai 20 de locuri disponibile (cate o persoana/agentie de turism).

Daca vrei sa vii la workshop este suficient sa imi trimiti un e-mail pe adresa carmina@turismmarket.com (in e-mail trebuie sa imi spui numele, numarul de telefon la care te pot gasi). Vei primi un e-mail de confirmare din partea mea apoi…ne vedem la workshop!

Ne gasesti si pe Facebook pe pagina Asociatiei TEN si pe pagina Evenimentului “Polita de insolvabilitate. Unde, cat si cum?”

November 14, 2012 Posted by: 1 Comment - Permalink
One Response to Workshop Polita de insolvabilitate. Unde, cat si cum?
  1. [...] Pentru a veni in intampinarea lamuririi problemei politeti de asigurare impotriva insolventei agentiei de turism, Turism Market si Asociatia TEN te invita la un nou eveniment dedicat agentiilor de turism: Workshopul “Polita de insolvabilitate. Unde, cat si cum?”. [...]